Międzyuczelniany Obóz Studenckich Kół Naukowych DYCHÓW 2024

📅 Data: 31.08-06.09.2024
📍 Miejsce: Elektrownia szczytowo-pompowa Dychów
Jesteśmy niezwykle podekscytowani, mogąc ogłosić, że w dniach 31 sierpnia – 6 września 2024 r. odbędzie się kolejna edycja Międzyuczelnianego Obozu Studenckich Kół Naukowych Dychów 2024, organizowany wspólnie przez Warsaw University of Technology oraz Wroclaw University of Environmental and Life Sciences!
To unikalne wydarzenie stanowi niepowtarzalną okazję dla studentów z różnych uczelni do wymiany wiedzy i doświadczeń, współpracy nad projektami badawczymi oraz zdobycia praktycznych umiejętności w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie miejsc w Polsce – elektrowni szczytowo-pompowej Dychów.
W programie obozu przewidujemy:
🔹 Warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży energetycznej
🔹 Praktyczne zajęcia w terenie
🔹 Prezentacje innowacyjnych projektów studenckich
🔹 Networking z przedstawicielami przemysłu oraz naukowcami.
To wydarzenie to doskonała okazja do rozwoju i nawiązania wartościowych kontaktów, które mogą zaowocować przyszłymi współpracami i projektami. Zachęcamy wszystkich studentów do aktywnego udziału i czerpania pełnymi garściami z oferowanych możliwości!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Do zobaczenia w Dychowie! 💡🔋