Instytut Elektroenergetyki na targach ENERGETAB 2022 w Bielsku Białej

W dniach 13-15.09.2022 r. odbywały się w Bielsku Białej targi energetyki i elektrotechniki ENERGETAB 2022. Są to to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego – zarówno konwencjonalnego jak i związanego z odnawialnymi źródłami energii. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli sektora elektroenergetycznego.

W tym roku dr inż. Tadeusz Daszczyński, w ramach realizowanego w Instytucie Elektroenergetyki Politechniki Warszawskiej projektu pn. „Opracowanie i wdrożenie platformy do treningu kognitywnego z wykorzystaniem technologii VR i AR”, wraz z partnerami firmą PRADMA Dariusz Naruszewicz oraz Elektrometal Energetyka S.A. prezentował aplikację komputerową z wirtualną rozdzielnicą SN. Podczas targów było to jedyne stanowisko z wirtualną rzeczywistością w elektroenergetyce, w którym użytkownik miał możliwość interakcji w czasie rzeczywistym.

Stoisko odwiedziło znaczna liczba zarówno fachowców jak i uczniów szkół średnich oraz studentów. Bardzo dobry odbiór naszego stanowiska motywuje tym bardziej do zbudowania właściwej aplikacji treningowej dla szerszej gamy rozdzielnic SN. Dziękujemy za liczne odwiedziny, fascynujące rozmowy i zainteresowanie naszą aplikacją.

Do zobaczenia na targach Energetab 2023!

,